open

O nás

 

Firma Duhová zahrada má historii od roku 2005, v roce 2012 konvertovala na právní formu s.r.o. a prošla rozsáhlou modernizací a inovacemi. 

Zabýváme se komplexním profesionálním řešením zeleně a přilehlého okolí ve smyslu PROJEKCE - REALIZACE - ÚDRŽBA.

Duhová zahrada s.r.o. je, kromě vysoké kvality prací za solidní ceny, charakterizována oproti konkurenci několika výsadami jimiž jsou např., že vyrábí své jedinečné patentované obrubníky, název firmy a logo jsou chráněny ochrannou registrační známkou, firemní pojištění odpovědnosti za případnou způsobenou škodu do výše 1.000.000 Kč, dále také v rámci sociálního cítění sponzorujeme Mateřská školka Matrosovova 14a, MŠ U Dvoru a Křesťanská, MŠ Vratimov, MŠ Montessori Ostrava, Domov pro seniory Ladakočičí útulek Zlín...  a podílíme se příležitostně i na jiných pomocných projektech. Za zmínění jistě stojí i ekologické cítění firmy, kde např. lze poukázat na ekologický provoz pomocí LPG u automobilu Škoda felicia a hlavně u nejpoužívanějšího lehkého nákladního vozidla VW Transporter T4-N1 na velmi ekologický zemní plyn (CNG). 

Za firmu mluví nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také především její nemalé reference, které se zde na web nevejdou ani z 5%. Dokážeme Vám nalézt nejlepší možná řešení v rámci Vašich možností, čímž Vám v budoucnu učetříme drahocenný čas a energii a v neposlední řadě i nemalé finance. Pomůžeme i poradíme s čím jen budeme moci. Našim zákazníkům poskytujeme vstřícnou doživotní on-line či telefonickou podporu a to plně zdarma! A věříme, že jsou i lidé, kteří ocení nejen krásnou zahradu za rozumnou cenu, ale i to, že své zaměstnance tzv. "nesdíráme z kůže" a chováme se dobře a ohleduplně k zákazníkům, svým zaměstnancům, přírodě a okolí. Firma již od počátku třídí separovatelný odpad a řádně nakládá i s těmi potenciálně nebezpečnými. Jelikož proces zlepšování je snad nekonečný, budeme vždy rádi za jakoukoliv Vaši zpětnou vazbu a podněty, aby jsme se díky Vám mohli i nadále zlepšovat. Na konci této stránky naleznete kompletní přehled našich služeb. Většinu také v referencích/fotogalerii.Vzdělání

V Duhové zahradě s.r.o. máme zkušené, vystudované a zaučené lidi v oboru s několikaletou praxí. Máme skvělého projektanta, který si poradí i s těmi nejnáročnějšími projekty. Majitel a zakladatel firmy Tomáš Šimko vystudoval Střední Zahradnickou školu (obor ekologie a tvorba krajiny) úspěšně zakončenou maturitou s vyznamenáním. Už během studií projevoval velký zájem a zápal o tuto činnost. Během a po vystudování střední školy následovala praxe v oboru údržby zeleně, lesnictví a školkařství. Během těchto let získával větší přehled v oboru a praxi nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí. Po dokončení studií ještě pracoval v tomto směru v tuzemsku a poté se rozhodl poskytovat své zkušenosti, vědomosti, poctivost a cit pro přírodu i krásu případným zákazníkům. Majitel je přítomen u každé zakázky.

 

Zkušenosti

V rámci zachování vysoké kvality se na každé zakázce podílí i majitel firmy přímo osobně, aby takto sdílel a dále rozšiřoval své zkušenosti a vědomosti. Já Tomáš Šimko jakož to majitel a jednatel mám velmi blízko k přírodě a jejím různým vědním oborům. Zajímám se jak o věci technické, tak i filosofické. Nemalý zájem u mne již léta vzbuzují bonsaje, mini konifery, čarověníky, feng-shui a je mi dosti blízká i východní filosofie.


Ekologické znalosti

I v tomto oboru máme četné znalosti a zkušenosti a snažíme se jako firma k životnímu prostředí nás všech chovat v rámci rozumných možností co nejšetrněji. A to především, tím, že třídíme odpad a naše vozy jsou přestavěny na levný a velmi ekologický provoz na CNG či LPG.


Vybavení a technologie

Naším cílem je využití nejmodernějších, špičkových technologií v zahradnictví s ohledem na ekologii životního prostředí. Firma Duhová zahrada s.r.o. disponuje rozsáhlým technickým vybavením i pro náročné projekty. Za zmíňku stojí např. nákladní 7 místný vůz Iveco Daily se sklopným třístranným valníkem na naftu+CNG (zemní plyn), VW Transporter T4- pětimístný se sklopným valníkem na benzín+CNG, hydroosévací zařízení, kloubový nakladač Multione (váží 1t a zvedne 750 kg), kloubový malotraktor AGT 835 s čelním nakladačem, zakladačem trávníku a rotačními bránami, jednoosý nosič nářadí Agria Taifun-hydro 22koní, který je nejvrcholnější verzí věhlasné Německé značky, dále máme k dispozici pařezovou frézu, štěpkovač, špalíkovač a mnohé další příslušenství a nářadí - viz. Reference - Naše profi vybavení. Disponujeme mini i velkou mechanizací k obdělání půdy ve váhovém rozmezí 145kg - 2000kg a průjezdní šířkou od 68cm - 165cm. Tím jsme schopni realizovat i velmi náročné práce a to také ve značně omezeném prostoru, kde běžně je jinak nutné obdělávat půdu pouze manuálně a nákladněji.

 

Naše filosofie

Poskytovat stále lepší služby pro naše zákazníky a to skrze neustále inovace/vylepšování a komunikací se zákazníky.

Snažíme se našim váženým zákazníkům poskytnout vždy něco navíc, co není žádným způsobem zahrnováno v ceně, ale je vedeno jen jako naše díky, za objednanou službu u nás.

Naši práci neděláme jen pro peníze a co nejvyšší zisky za každou cenu, ale též pro neutuchající zápal pro krásu a kouzlo zahrad, poctivost a duševní naplnění…

Zahradničení je naší práci, ale také životní filosofií zkrášlovat prostředí, což nás vnitřně naplňuje.

 

V čem jsme lepší?

  • máme nejvyšší kvalitu v poměru k ceně!

  • dokážeme Vám poradit a navrhnout co nejefektivnější řešení pro Vaši potřebu 
  • máme velmi dobře promyšlenou efektivitu práce

  • máme jedinečný, pozitivní marketing k zákazníkům

  • realizujeme i velmi speciální a netradiční zakázky

  • dokážeme se přizpůsobit jakémukoliv požadavku

  • u nás neplatíte žádné paušální poplatky, k ničemu se předem nezavazujete, ani Vás ničím do ničeho nenutíme

  • jsme maximálně ohleduplní k životnímu prostředí v rámci rozumných možností

 

 

KOMPLETNÍ PŘEHLED NAŠICH SLUŽEB:


Sdílet:  FacebookTwitterGoogle +

Vytvořit nezávaznou poptávku